Karlovy Vary s polopenzí. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí s polopenzí 2021 / 2022. Luxusní ubytování v Karlových Varech. Dovolená Karlovy Vary pro rodiny s dětmi levně.

Karlovy Vary    >    

Karlovy Vary s polopenzí

Vyhledávání ubytování v Karlových Varech

Karlovy Vary s polopenzí podle odjezdu

Hotel Olympia Spa & Wellness - Karlovy Vary s polopenzí
Hotel Olympia Spa & Wellness
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Olympia Spa & Wellness, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až čtvrtek 11. březen, s vlastní dopravou, zítra v ceně 3060,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: polopenze, jarní Super Last Minute, pobytové, lázeňské.
 
Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Art D - Karlovy Vary s polopenzí
Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Art D
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Art D, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 9. březen až neděle 14. březen, s vlastní dopravou, zítra. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Karlovy Vary s polopenzí, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, v aktuální ceně 17000,- Kč.
 
Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Art D - Karlovy Vary s polopenzí
Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Art D
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Art D, v délce 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 10. březen až středa 24. březen, s vlastní dopravou, pozítří v ceně 17900,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: polopenze, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, lázeňské, golfové.
 
Spa Hotel Ulrika - Karlovy Vary - Karlovy Vary s polopenzí
Spa Hotel Ulrika - Karlovy Vary
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Spa Hotel Ulrika - Karlovy Vary, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 11. březen až čtvrtek 18. březen, s vlastní dopravou, popozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Karlovy Vary s polopenzí, jarní Super Last Minute, pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 17390,- Kč.
 
Hotel Olympia Spa & Wellness - Karlovy Vary s polopenzí
Hotel Olympia Spa & Wellness
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Olympia Spa & Wellness, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 12. březen až sobota 20. březen, s vlastní dopravou, za 4 dny v ceně 16120,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: polopenze, jarní Super Last Minute, pobytové, lázeňské.
 
Bohemia Lázně, Sanatorium Kriváň - Karlovy Vary - Karlovy Vary s polopenzí
Bohemia Lázně, Sanatorium Kriváň - Karlovy Vary
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bohemia Lázně, Sanatorium Kriváň - Karlovy Vary, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 13. březen až pátek 19. březen, s vlastní dopravou, za 5 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Karlovy Vary s polopenzí, jarní Super Last Minute, pobytové, lázeňské levně se slevou 11 %, v aktuální ceně 8680,- Kč.
 
Smetana - Vyšehrad - Karlovy Vary - Karlovy Vary s polopenzí
Smetana - Vyšehrad - Karlovy Vary
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Západní ČechyKarlových Varů v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Smetana - Vyšehrad - Karlovy Vary, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 14. březen až sobota 20. březen, s vlastní dopravou, za 6 dní v ceně 11780,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: polopenze, jarní Super Last Minute, pobytové, lázeňské.
 
Astoria Hotel & Medical Spa - Karlovy Vary s polopenzí
Astoria Hotel & Medical Spa
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astoria Hotel & Medical Spa, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 21. březen až středa 24. březen, s vlastní dopravou, za 13 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Karlovy Vary s polopenzí, jarní Last Minute, pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 3845,- Kč.
 
Spa Resort Sanssouci - Karlovy Vary - Karlovy Vary s polopenzí
Spa Resort Sanssouci - Karlovy Vary
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Spa Resort Sanssouci - Karlovy Vary, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 21. březen až neděle 28. březen, s vlastní dopravou, za 13 dní v ceně 11830,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: polopenze, jarní Last Minute, pobytové.
 
Hotel Olympia Spa & Wellness - Karlovy Vary s polopenzí
Hotel Olympia Spa & Wellness
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Olympia Spa & Wellness, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 23. březen až pondělí 29. březen, s vlastní dopravou, za 15 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Karlovy Vary s polopenzí, jarní Last Minute, pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 9180,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 385 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Karlových Varech

Karlovy Vary podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata