Zimní dovolená a zimní prázdniny v Karlových Varech. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021 / 2022. Luxusní ubytování v Karlových Varech v zimě. Dovolená Karlovy Vary pro rodiny s dětmi levně.

Karlovy Vary    >    

Zimní dovolená a zimní prázdniny v Karlových Varech

Vyhledávání ubytování v Karlových Varech

Karlovy Vary v zimě podle termínu

Hotel Olympia Spa & Wellness - Zimní dovolená a zimní prázdniny v Karlových Varech
Hotel Olympia Spa & Wellness
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Olympia Spa & Wellness, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až čtvrtek 11. březen, s vlastní dopravou, zítra v ceně 3060,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní dovolená, jarní Super Last Minute, pobytové, lázeňské.
 
Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Art D - Zimní dovolená a zimní prázdniny v Karlových Varech
Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Art D
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Art D, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 9. březen až neděle 14. březen, s vlastní dopravou, zítra. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Zimní dovolená a zimní prázdniny v Karlových Varech, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, v aktuální ceně 17000,- Kč.
 
Spa Hotel Malta - Zimní dovolená a zimní prázdniny v Karlových Varech
Spa Hotel Malta
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Spa Hotel Malta, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až sobota 13. březen, s vlastní dopravou, zítra v ceně 2752,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní dovolená, jarní Super Last Minute, pobytové levně.
 
Spa Resort Sanssouci: Energie 4 Noci - Zimní dovolená a zimní prázdniny v Karlových Varech
Spa Resort Sanssouci: Energie 4 Noci
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Spa Resort Sanssouci: Energie 4 Noci, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 9. březen až úterý 16. březen, s vlastní dopravou, zítra. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Zimní dovolená a zimní prázdniny v Karlových Varech, jarní Super Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 6880,- Kč.
 
Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Art D - Zimní dovolená a zimní prázdniny v Karlových Varech
Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Art D
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Art D, v délce 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 10. březen až středa 24. březen, s vlastní dopravou, pozítří v ceně 17900,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní dovolená, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, lázeňské, golfové.
 
Penzion Fan: Rekreační Pobyt 7 Nocí - Zimní dovolená a zimní prázdniny v Karlových Varech
Penzion Fan: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Fan: Rekreační Pobyt 7 Nocí, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 11. březen až sobota 13. březen, s vlastní dopravou, popozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Zimní dovolená a zimní prázdniny v Karlových Varech, jarní Super Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 850,- Kč.
 
Spa Hotel Ulrika - Karlovy Vary - Zimní dovolená a zimní prázdniny v Karlových Varech
Spa Hotel Ulrika - Karlovy Vary
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Západní ČechyKarlových Varů v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Spa Hotel Ulrika - Karlovy Vary, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 11. březen až čtvrtek 18. březen, s vlastní dopravou, popozítří v ceně 17390,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní dovolená, jarní Super Last Minute, pobytové, lázeňské.
 
Hotel Krásná Královna - Zimní dovolená a zimní prázdniny v Karlových Varech
Hotel Krásná Královna
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Krásná Královna, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 12. březen až pondělí 15. březen, s vlastní dopravou, za 4 dny. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Zimní dovolená a zimní prázdniny v Karlových Varech, jarní Super Last Minute, pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 1710,- Kč.
 
Hotel Olympia Spa & Wellness - Zimní dovolená a zimní prázdniny v Karlových Varech
Hotel Olympia Spa & Wellness
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Olympia Spa & Wellness, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 12. březen až sobota 20. březen, s vlastní dopravou, za 4 dny v ceně 16120,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní dovolená, jarní Super Last Minute, pobytové, lázeňské.
 
Penzion Fan - Zimní dovolená a zimní prázdniny v Karlových Varech
Penzion Fan
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Fan, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 12. březen až neděle 14. březen, s vlastní dopravou, za 4 dny. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Zimní dovolená a zimní prázdniny v Karlových Varech, jarní Super Last Minute, pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 900,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 89 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Karlových Varech

Karlovy Vary podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata