Ubytování Penzion Skiland Petříkov. Volné termíny 2021. Rezervace pobytu online. Penzion Skiland Petříkov v ČR v lokalitě .

Karlovy Vary    >    

Ubytování Penzion Skiland Petříkov

Ubytování Penzion Skiland Petříkov podle termínu

Petr - Ubytování Penzion Skiland Petříkov
Petr
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Petr, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 29. leden až pondělí 1. únor, s vlastní dopravou, za 4 dny v ceně 2001,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Hotel, zimní Super Last Minute, pobytové levně.
 
Petr - Ubytování Penzion Skiland Petříkov
Petr
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Petr, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 10. únor až pondělí 15. únor, s vlastní dopravou, za 16 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Ubytování Penzion Skiland Petříkov, zimní Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 3335,- Kč.
 
Petr - Ubytování Penzion Skiland Petříkov
Petr
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Petr, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. únor až úterý 16. únor, s vlastní dopravou, za 19 dní v ceně 2001,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Hotel, zimní Last Minute, pobytové levně.
 
Petr - Ubytování Penzion Skiland Petříkov
Petr
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Petr, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 15. únor až neděle 21. únor, s vlastní dopravou, za 21 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Ubytování Penzion Skiland Petříkov, zimní Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 5604,- Kč.
 
Petr - Ubytování Penzion Skiland Petříkov
Petr
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Petr, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 18. únor až pondělí 22. únor, s vlastní dopravou, za 24 dní v ceně 2668,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Hotel, zimní Last Minute, pobytové levně.
 
Petr - Ubytování Penzion Skiland Petříkov
Petr
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Petr, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 23. únor až pátek 26. únor, s vlastní dopravou, za 29 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Ubytování Penzion Skiland Petříkov, zimní Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 2001,- Kč.
 
Petr - Ubytování Penzion Skiland Petříkov
Petr
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Petr, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. březen až čtvrtek 4. březen, s vlastní dopravou, za 36 dní v ceně 1334,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Hotel, jarní , pobytové levně.
 
Petr - Ubytování Penzion Skiland Petříkov
Petr
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Petr, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. březen až čtvrtek 11. březen, s vlastní dopravou, za 38 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Ubytování Penzion Skiland Petříkov, jarní , pobytové levně, v aktuální ceně 4669,- Kč.
 
Petr - Ubytování Penzion Skiland Petříkov
Petr
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Petr, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 14. březen až pátek 19. březen, s vlastní dopravou, za 48 dní v ceně 3335,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Hotel, jarní , pobytové levně.
 
Petr - Ubytování Penzion Skiland Petříkov
Petr
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Petr, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 19. březen až středa 24. březen, s vlastní dopravou, za 53 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Ubytování Penzion Skiland Petříkov, jarní , pobytové levně, v aktuální ceně 3335,- Kč.
 

Karlovy Vary podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata