Vánoce v Karlových Varech. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021 / 2022. Luxusní ubytování v Karlových Varech. Dovolená Karlovy Vary o Vánocích pro rodiny s dětmi levně.

Karlovy Vary    >    

Vánoce v Karlových Varech

Vyhledávání ubytování v Karlových Varech

Vánoce v Karlových Varech podle termínu

Parkhotel Richmond****, Dítě Do 5.9 Let Zdarma, Ba - Vánoce v Karlových Varech
Parkhotel Richmond****, Dítě Do 5.9 Let Zdarma, Ba
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parkhotel Richmond****, Dítě Do 5.9 Let Zdarma, Ba, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až sobota 4. prosinec, s vlastní dopravou, za 209 dní v ceně 5250,- Kč. Ubytování od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: Vánoce, zimní First Minute, pobytové, lázeňské.
 
Penzion Fan: Rekreační Pobyt 7 Nocí - Vánoce v Karlových Varech
Penzion Fan: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Fan: Rekreační Pobyt 7 Nocí, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 1. prosinec až pátek 3. prosinec, s vlastní dopravou, za 209 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Vánoce v Karlových Varech, zimní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 850,- Kč.
 
Spa & Wellness Hotel Olympia - Mariánské Lázně - Vánoce v Karlových Varech
Spa & Wellness Hotel Olympia - Mariánské Lázně
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Spa & Wellness Hotel Olympia - Mariánské Lázně, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až středa 8. prosinec, s vlastní dopravou, za 209 dní v ceně 11270,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vánoce, zimní First Minute, pobytové, lázeňské.
 
Astoria Hotel & Medical Spa: Golf Package Astoria  - Vánoce v Karlových Varech
Astoria Hotel & Medical Spa: Golf Package Astoria
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astoria Hotel & Medical Spa: Golf Package Astoria , v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až čtvrtek 9. prosinec, s vlastní dopravou, za 210 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vánoce v Karlových Varech, zimní First Minute, pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 9650,- Kč.
 
Parkhotel Richmond - Vánoce v Karlových Varech
Parkhotel Richmond
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parkhotel Richmond, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až sobota 4. prosinec, s vlastní dopravou, za 210 dní v ceně 3700,- Kč. Ubytování od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: Vánoce, zimní First Minute, pobytové.
 
Spa & Wellness Hotel Olympia - Mariánské Lázně - Vánoce v Karlových Varech
Spa & Wellness Hotel Olympia - Mariánské Lázně
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Spa & Wellness Hotel Olympia - Mariánské Lázně, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až středa 8. prosinec, s vlastní dopravou, za 210 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vánoce v Karlových Varech, zimní First Minute, pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 12650,- Kč.
 
Spa Hotel Schlosspark 4*Superior - Karlovy Vary - Vánoce v Karlových Varech
Spa Hotel Schlosspark 4*Superior - Karlovy Vary
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Západní ČechyKarlových Varů v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Spa Hotel Schlosspark 4*Superior - Karlovy Vary, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až středa 8. prosinec, s vlastní dopravou, za 210 dní v ceně 12650,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vánoce, zimní First Minute, pobytové, lázeňské.
 
Spa Resort Sanssouci - Karlovy Vary - Vánoce v Karlových Varech
Spa Resort Sanssouci - Karlovy Vary
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Spa Resort Sanssouci - Karlovy Vary, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až neděle 5. prosinec, s vlastní dopravou, za 210 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vánoce v Karlových Varech, zimní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 5090,- Kč.
 
Penzion Fan: Rekreační Pobyt 7 Nocí - Vánoce v Karlových Varech
Penzion Fan: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Fan: Rekreační Pobyt 7 Nocí, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 3. prosinec až neděle 5. prosinec, s vlastní dopravou, za 211 dní v ceně 850,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Vánoce, zimní First Minute, pobytové levně.
 
Spa & Wellness Hotel Olympia - Mariánské Lázně - Vánoce v Karlových Varech
Spa & Wellness Hotel Olympia - Mariánské Lázně
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Spa & Wellness Hotel Olympia - Mariánské Lázně, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 3. prosinec až čtvrtek 9. prosinec, s vlastní dopravou, za 211 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Vánoce v Karlových Varech, zimní First Minute, pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 12650,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 41 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Karlových Varech

Karlovy Vary podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata