Super Last minute Karlovy Vary. ☀️ Volné termíny. Rezervace pobytu online. Hotely, chaty, apartmány, penziony a pobyty v soukromí levně. Super Last Minute nabídky dovolené v Karlových Varech.

Karlovy Vary    >    

Karlovy Vary Super Last Minute

Super Last Minute ubytování Karlovy Vary

Karlovy Vary - Hotel Lafonte - Karlovy Vary Super Last Minute
Karlovy Vary - Hotel Lafonte
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Karlovy Vary - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Karlovy Vary - Hotel Lafonte, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až úterý 1. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, cyklistické levně, v aktuální ceně 4360,- Kč.
 
Spa Resort Sanssouci - Karlovy Vary - Karlovy Vary Super Last Minute
Spa Resort Sanssouci - Karlovy Vary
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy u Karlových Varů v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa Resort Sanssouci - Karlovy Vary, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7840,- Kč.
 
Spa Resort Sanssouci - Karlovy Vary - Karlovy Vary Super Last Minute
Spa Resort Sanssouci - Karlovy Vary
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Karlovy Vary - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa Resort Sanssouci - Karlovy Vary, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 11830,- Kč.
 

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Karlovy Vary podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal