Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Karlovy Vary v srpnu. ☀️ Apartmány, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí levně. Pobyty Karlovy Vary v měsíci srpen. Dovolená za nejvýhodnější ceny online.

Karlovy Vary    >    

Karlovy Vary srpen

Ubytování v srpnu - Karlovy Vary

Karlovy Vary - Hotel Lafonte - Karlovy Vary srpen
Karlovy Vary - Hotel Lafonte
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Karlovy Vary - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Karlovy Vary - Hotel Lafonte, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 248 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, cyklistické levně, v aktuální ceně 10510,- Kč.
 
Smetana - Vyšehrad - Karlovy Vary - Karlovy Vary srpen
Smetana - Vyšehrad - Karlovy Vary
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Západní Čechy u Karlových Varů v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Smetana - Vyšehrad - Karlovy Vary, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až sobota 7. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 248 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 13080,- Kč.
 
Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Art D - Karlovy Vary srpen
Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Art D
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Karlovy Vary - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Art D, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až pondělí 16. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 249 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové levně, v aktuální ceně 19900,- Kč.
 
Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Art D - Karlovy Vary srpen
Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Art D
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Západní Čechy u Karlových Varů v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Art D, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 3. srpen až úterý 10. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 250 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové levně, v aktuální ceně 10390,- Kč.
 
Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Art D - Karlovy Vary srpen
Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Art D
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Karlovy Vary - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Art D, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 4. srpen až středa 18. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 251 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové levně, v aktuální ceně 19900,- Kč.
 
Jean De Carro - Karlovy Vary - Karlovy Vary srpen
Jean De Carro - Karlovy Vary
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Západní Čechy u Karlových Varů v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jean De Carro - Karlovy Vary, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. srpen až sobota 7. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 252 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2950,- Kč.
 
Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Art D - Karlovy Vary srpen
Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Art D
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Karlovy Vary - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Art D, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 6. srpen až pátek 20. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 253 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové levně, v aktuální ceně 19900,- Kč.
 
Spa Resort Sanssouci - Karlovy Vary - Karlovy Vary srpen
Spa Resort Sanssouci - Karlovy Vary
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Západní Čechy u Karlových Varů v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa Resort Sanssouci - Karlovy Vary, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. srpen až středa 11. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 254 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8590,- Kč.
 
Spa Resort Sanssouci - Karlovy Vary - Karlovy Vary srpen
Spa Resort Sanssouci - Karlovy Vary
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Karlovy Vary - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa Resort Sanssouci - Karlovy Vary, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. srpen až sobota 14. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 254 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 15820,- Kč.
 
Astoria Hotel & Medical Spa - Karlovy Vary - Karlovy Vary srpen
Astoria Hotel & Medical Spa - Karlovy Vary
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Západní Čechy u Karlových Varů v 3hvězdičkovém ubytování Astoria Hotel & Medical Spa - Karlovy Vary, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 8. srpen až neděle 15. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 255 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9190,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 27 nalezených

Karlovy Vary podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal