Letní dovolená a letní prázdniny v Karlových Varech. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021 / 2022. Luxusní ubytování v Karlových Varech v létě. Dovolená Karlovy Vary pro rodiny s dětmi levně.

Karlovy Vary    >    

Letní dovolená a letní prázdniny v Karlových Varech

Vyhledávání ubytování v Karlových Varech

Karlovy Vary v létě podle termínu

Letní Dovolená V Lázních Jáchymov, Hotel Astoria** - Letní dovolená a letní prázdniny v Karlových Varech
Letní Dovolená V Lázních Jáchymov, Hotel Astoria**
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Letní Dovolená V Lázních Jáchymov, Hotel Astoria**, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s vlastní dopravou, za 26 dní v ceně 9160,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní dovolená, letní Last Minute, pobytové.
 
Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident - Letní dovolená a letní prázdniny v Karlových Varech
Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident, v délce 12 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 1. červen až sobota 12. červen, s vlastní dopravou, za 26 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: Letní dovolená a letní prázdniny v Karlových Varech, letní Last Minute, pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 28050,- Kč.
 
Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident - Letní dovolená a letní prázdniny v Karlových Varech
Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident, v délce 11 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až pátek 11. červen, s vlastní dopravou, za 26 dní v ceně 25500,- Kč. Ubytování od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní dovolená, letní Last Minute, pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Spa & Wellness Hotel Olympia - Mariánské Lázně - Letní dovolená a letní prázdniny v Karlových Varech
Spa & Wellness Hotel Olympia - Mariánské Lázně
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Spa & Wellness Hotel Olympia - Mariánské Lázně, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 1. červen až sobota 5. červen, s vlastní dopravou, za 26 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Letní dovolená a letní prázdniny v Karlových Varech, letní Last Minute, pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 10060,- Kč.
 
Dvorak Spa & Wellness Hotel - Letní dovolená a letní prázdniny v Karlových Varech
Dvorak Spa & Wellness Hotel
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dvorak Spa & Wellness Hotel, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až středa 9. červen, s vlastní dopravou, za 27 dní v ceně 14495,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní dovolená, letní Last Minute, pobytové, lázeňské.
 
Hotel Dvořák Spa & Wellness - Letní dovolená a letní prázdniny v Karlových Varech
Hotel Dvořák Spa & Wellness
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Dvořák Spa & Wellness, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 2. červen až pondělí 7. červen, s vlastní dopravou, za 27 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Letní dovolená a letní prázdniny v Karlových Varech, letní Last Minute, pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 10495,- Kč.
 
Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident - Letní dovolená a letní prázdniny v Karlových Varech
Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident, v délce 12 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až neděle 13. červen, s vlastní dopravou, za 27 dní v ceně 28050,- Kč. Ubytování od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní dovolená, letní Last Minute, pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident - Letní dovolená a letní prázdniny v Karlových Varech
Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident, v délce 13 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 2. červen až pondělí 14. červen, s vlastní dopravou, za 27 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: Letní dovolená a letní prázdniny v Karlových Varech, letní Last Minute, pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 30600,- Kč.
 
Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident - Letní dovolená a letní prázdniny v Karlových Varech
Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident, v délce 11 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až sobota 12. červen, s vlastní dopravou, za 27 dní v ceně 25500,- Kč. Ubytování od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní dovolená, letní Last Minute, pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Parkhotel Richmond - Karlovy Vary - Letní dovolená a letní prázdniny v Karlových Varech
Parkhotel Richmond - Karlovy Vary
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parkhotel Richmond - Karlovy Vary, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 2. červen až středa 9. červen, s vlastní dopravou, za 27 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: Letní dovolená a letní prázdniny v Karlových Varech, letní Last Minute, pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 12460,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 646 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Karlových Varech

Karlovy Vary podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata