Ubytování v Karlových Varech v květnu 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí v Karlových Varech v květnu 2021. Luxusní ubytování Karlovy Vary. Dovolená květen 2021 v Karlových Varech pro rodiny s dětmi levně.

Karlovy Vary    >    

Karlovy Vary v květnu

Vyhledávání ubytování v Karlových Varech

Ubytování v Karlových Varech v květnu 2021

Spa Resort Sanssouci: Energie 4 Noci - Karlovy Vary v květnu
Spa Resort Sanssouci: Energie 4 Noci
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Spa Resort Sanssouci: Energie 4 Noci, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až pondělí 3. květen, s vlastní dopravou, za 61 dní v ceně 3159,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: květen, jarní First Minute, pobytové levně se slevou 10 %.
 
Hotel Olympia Spa & Wellness - Karlovy Vary v květnu
Hotel Olympia Spa & Wellness
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Olympia Spa & Wellness, v délce 10 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 1. květen až pondělí 10. květen, s vlastní dopravou, za 61 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Karlovy Vary v květnu, jarní First Minute, pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 20215,- Kč.
 
Chalupa Pod sjezdovkou - Nové Hamry - Karlovy Vary v květnu
Chalupa Pod sjezdovkou - Nové Hamry
Rekreace v lokalitě Krušné hory, v okresu Karlovy Vary - Nové Hamry. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Pod sjezdovkou - Nové Hamry, je v délce 7 dní, v termínu od 1. května 2021 do 8. května 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento jarní pobyt je v ceně 14000 Kč.
 
Chalupa Rezidence Gutwirtovi - Nejdek - Karlovy Vary v květnu
Chalupa Rezidence Gutwirtovi - Nejdek
Rekreace v lokalitě Krušné hory, v okresu Karlovy Vary - Nejdek. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Rezidence Gutwirtovi - Nejdek, je v délce 7 dní, v termínu od 1. května 2021 do 8. května 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento jarní pobyt je v ceně 28000 Kč.
 
Chata Na bílé stopě - Horní Blatná - Karlovy Vary v květnu
Chata Na bílé stopě - Horní Blatná
Rekreace v lokalitě Krušné hory, v okresu Karlovy Vary - Horní Blatná. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chata Na bílé stopě - Horní Blatná, je v délce 7 dní, v termínu od 1. května 2021 do 8. května 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento jarní pobyt je v ceně 15750 Kč.
 
Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Art D - Karlovy Vary v květnu
Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Art D
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Art D, v délce 15 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 15. květen, s vlastní dopravou, za 61 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Karlovy Vary v květnu, jarní First Minute, pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, v aktuální ceně 19900,- Kč.
 
Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident - Karlovy Vary v květnu
Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident, v délce 10 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až pondělí 10. květen, s vlastní dopravou, za 61 dní v ceně 27000,- Kč. Ubytování od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: květen, jarní First Minute, pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident - Karlovy Vary v květnu
Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident, v délce 11 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 1. květen až úterý 11. květen, s vlastní dopravou, za 61 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: Karlovy Vary v květnu, jarní First Minute, pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 30000,- Kč.
 
Olympia - Mariánské Lázně - Karlovy Vary v květnu
Olympia - Mariánské Lázně
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Olympia - Mariánské Lázně, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s vlastní dopravou, za 61 dní v ceně 12460,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: květen, jarní First Minute, pobytové, lázeňské.
 
Spa Resort Sanssouci - Karlovy Vary v květnu
Spa Resort Sanssouci
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Spa Resort Sanssouci, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s vlastní dopravou, za 61 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Karlovy Vary v květnu, jarní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 15330,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 131 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Karlových Varech

Karlovy Vary podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata