Dovolená v Karlových Varech. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021 / 2022. Luxusní ubytování v Karlových Varech. Dovolená Karlovy Vary pro rodiny s dětmi levně.

Karlovy Vary    >    

Dovolená v Karlových Varech

Vyhledávání ubytování v Karlových Varech

Dovolená v Karlových Varech podle termínu

Parkhotel Richmond - Dovolená v Karlových Varech
Parkhotel Richmond
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parkhotel Richmond, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 16. březen až pátek 19. březen, s vlastní dopravou, za 8 dní v ceně 5550,- Kč. Ubytování od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: dovolená, jarní Last Minute, pobytové.
 
Hotel Krásná Královna - Dovolená v Karlových Varech
Hotel Krásná Královna
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Krásná Královna, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 18. březen až úterý 23. březen, s vlastní dopravou, za 10 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Dovolená v Karlových Varech, jarní Last Minute, pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 2850,- Kč.
 
Penzion Fan: Rekreační Pobyt 7 Nocí - Dovolená v Karlových Varech
Penzion Fan: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Fan: Rekreační Pobyt 7 Nocí, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 18. březen až sobota 20. březen, s vlastní dopravou, za 10 dní v ceně 850,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: dovolená, jarní Last Minute, pobytové levně.
 
Chalupa Pod sjezdovkou - Nové Hamry - Dovolená v Karlových Varech
Chalupa Pod sjezdovkou - Nové Hamry
Rekreace v lokalitě Krušné hory, v okresu Karlovy Vary - Nové Hamry. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Pod sjezdovkou - Nové Hamry, je v délce 7 dní, v termínu od 20. března 2021 do 27. března 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento jarní pobyt je v ceně 14000 Kč.
 
Chalupa Rezidence Gutwirtovi - Nejdek - Dovolená v Karlových Varech
Chalupa Rezidence Gutwirtovi - Nejdek
Rekreace v lokalitě Krušné hory, v okresu Karlovy Vary - Nejdek. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Rezidence Gutwirtovi - Nejdek, je v délce 7 dní, v termínu od 20. března 2021 do 27. března 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento jarní pobyt je v ceně 28000 Kč.
 
Chata Na bílé stopě - Horní Blatná - Dovolená v Karlových Varech
Chata Na bílé stopě - Horní Blatná
Rekreace v lokalitě Krušné hory, v okresu Karlovy Vary - Horní Blatná. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chata Na bílé stopě - Horní Blatná, je v délce 7 dní, v termínu od 20. března 2021 do 27. března 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento jarní pobyt je v ceně 15750 Kč.
 
Spa Hotel Malta - Dovolená v Karlových Varech
Spa Hotel Malta
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Spa Hotel Malta, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 20. březen až pondělí 22. březen, s vlastní dopravou, za 12 dní v ceně 1376,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: dovolená, jarní Last Minute, pobytové levně.
 
Wellness Hotel Růže - Dovolená v Karlových Varech
Wellness Hotel Růže
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Hotel Růže, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 20. březen až pátek 26. březen, s vlastní dopravou, za 12 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Dovolená v Karlových Varech, jarní Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 4128,- Kč.
 
Astoria Hotel & Medical Spa - Dovolená v Karlových Varech
Astoria Hotel & Medical Spa
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Astoria Hotel & Medical Spa, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 21. březen až středa 24. březen, s vlastní dopravou, za 13 dní v ceně 3845,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: dovolená, jarní Last Minute, pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Spa Hotel Malta - Dovolená v Karlových Varech
Spa Hotel Malta
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Spa Hotel Malta, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 21. březen až čtvrtek 25. březen, s vlastní dopravou, za 13 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Dovolená v Karlových Varech, jarní Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 2752,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 916 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Karlových Varech

Karlovy Vary podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata