Ubytování v Karlových Varech v červnu 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí v Karlových Varech v červnu 2021. Luxusní ubytování Karlovy Vary. Dovolená červen 2021 v Karlových Varech pro rodiny s dětmi levně.

Karlovy Vary    >    

Karlovy Vary v červnu

Vyhledávání ubytování v Karlových Varech

Ubytování v Karlových Varech v červnu 2021

Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident - Karlovy Vary v červnu
Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident, v délce 14 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až pondělí 14. červen, s vlastní dopravou, za 92 dní v ceně 39000,- Kč. Ubytování od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: červen, letní First Minute, pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Smetana - Vyšehrad - Karlovy Vary - Karlovy Vary v červnu
Smetana - Vyšehrad - Karlovy Vary
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Smetana - Vyšehrad - Karlovy Vary, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 1. červen až pondělí 7. červen, s vlastní dopravou, za 92 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Karlovy Vary v červnu, letní First Minute, pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 13080,- Kč.
 
Spa Resort Sanssouci - Karlovy Vary - Karlovy Vary v červnu
Spa Resort Sanssouci - Karlovy Vary
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Spa Resort Sanssouci - Karlovy Vary, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až pondělí 7. červen, s vlastní dopravou, za 92 dní v ceně 14750,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: červen, letní First Minute, pobytové.
 
Hotel Dvořák Spa & Wellness - Karlovy Vary v červnu
Hotel Dvořák Spa & Wellness
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Dvořák Spa & Wellness, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 2. červen až pondělí 7. červen, s vlastní dopravou, za 93 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Karlovy Vary v červnu, letní First Minute, pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 10495,- Kč.
 
Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident - Karlovy Vary v červnu
Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident, v délce 11 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až sobota 12. červen, s vlastní dopravou, za 93 dní v ceně 30000,- Kč. Ubytování od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: červen, letní First Minute, pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident - Karlovy Vary v červnu
Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident, v délce 10 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 2. červen až pátek 11. červen, s vlastní dopravou, za 93 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: Karlovy Vary v červnu, letní First Minute, pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 27000,- Kč.
 
Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident - Karlovy Vary v červnu
Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až čtvrtek 10. červen, s vlastní dopravou, za 93 dní v ceně 24000,- Kč. Ubytování od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: červen, letní First Minute, pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Penzion Fan: Rekreační Pobyt 7 Nocí - Karlovy Vary v červnu
Penzion Fan: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Fan: Rekreační Pobyt 7 Nocí, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 2. červen až sobota 5. červen, s vlastní dopravou, za 93 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Karlovy Vary v červnu, letní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 1500,- Kč.
 
Hotel Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Preziden - Karlovy Vary v červnu
Hotel Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Preziden
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Preziden, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. červen až neděle 6. červen, s vlastní dopravou, za 94 dní v ceně 1635,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: červen, letní First Minute, pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory levně.
 
Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Art D - Karlovy Vary v červnu
Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Art D
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Art D, v délce 15 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 3. červen až čtvrtek 17. červen, s vlastní dopravou, za 94 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Karlovy Vary v červnu, letní First Minute, pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, v aktuální ceně 19900,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 97 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Karlových Varech

Karlovy Vary podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata