Ubytování v Karlových Varech. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021. Luxusní ubytování v Karlových Varech. Dovolená Karlovy Vary pro rodiny s dětmi levně.

Karlovy Vary    >    

Ubytování Karlovy Vary

Vyhledávání ubytování v Karlových Varech

Ubytování Karlovy Vary podle termínu

Penzion Fan: Rekreační Pobyt 7 Nocí - Ubytování Karlovy Vary
Penzion Fan: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Fan: Rekreační Pobyt 7 Nocí, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 22. květen až úterý 25. květen, s vlastní dopravou, za 16 dní v ceně 1500,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute, pobytové levně.
 
Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident - Ubytování Karlovy Vary
Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident, v délce 12 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 22. květen až středa 2. červen, s vlastní dopravou, za 16 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: Ubytování Karlovy Vary, jarní Last Minute, pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 28050,- Kč.
 
Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident - Ubytování Karlovy Vary
Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 22. květen až sobota 29. květen, s vlastní dopravou, za 16 dní v ceně 17850,- Kč. Ubytování od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute, pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident - Ubytování Karlovy Vary
Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 22. květen až pátek 28. květen, s vlastní dopravou, za 16 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Ubytování Karlovy Vary, jarní Last Minute, pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 11432,- Kč.
 
Chalupa Summer Winter House - Nejdek - Ubytování Karlovy Vary
Chalupa Summer Winter House - Nejdek
Rekreace v lokalitě Krušné hory, v okresu Karlovy Vary - Nejdek. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Summer Winter House - Nejdek, je v délce 7 dní, v termínu od 22. května 2021 do 29. května 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento jarní pobyt je v ceně 33334 Kč.
 
Chalupa Pod sjezdovkou - Nové Hamry - Ubytování Karlovy Vary
Chalupa Pod sjezdovkou - Nové Hamry
Rekreace v lokalitě Krušné hory, v okresu Karlovy Vary - Nové Hamry. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Pod sjezdovkou - Nové Hamry, je v délce 7 dní, v termínu od 22. května 2021 do 29. května 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento jarní pobyt je v ceně 14000 Kč.
 
Smetana - Vyšehrad - Karlovy Vary - Ubytování Karlovy Vary
Smetana - Vyšehrad - Karlovy Vary
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Západní ČechyKarlových Varů v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Smetana - Vyšehrad - Karlovy Vary, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 23. květen až sobota 29. květen, s vlastní dopravou, za 17 dní v ceně 13080,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute, pobytové, lázeňské.
 
Penzion Fan: Rekreační Pobyt 7 Nocí - Ubytování Karlovy Vary
Penzion Fan: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Fan: Rekreační Pobyt 7 Nocí, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 23. květen až středa 26. květen, s vlastní dopravou, za 17 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Ubytování Karlovy Vary, jarní Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 1500,- Kč.
 
Parkhotel Richmond - Ubytování Karlovy Vary
Parkhotel Richmond
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parkhotel Richmond, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 23. květen až pátek 28. květen, s vlastní dopravou, za 17 dní v ceně 9240,- Kč. Ubytování od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute, pobytové.
 
Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident - Ubytování Karlovy Vary
Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident, v délce 13 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 23. květen až pátek 4. červen, s vlastní dopravou, za 17 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: Ubytování Karlovy Vary, jarní Last Minute, pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 30600,- Kč.
 

Zobrazeno 61-70 z 1022 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Karlových Varech

Karlovy Vary podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata