Ubytování v Karlových Varech. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021. Luxusní ubytování v Karlových Varech. Dovolená Karlovy Vary pro rodiny s dětmi levně.

Karlovy Vary    >    

Ubytování Karlovy Vary

Vyhledávání ubytování v Karlových Varech

Ubytování Karlovy Vary podle termínu

Spa Hotel Schlosspark 4*Superior - Karlovy Vary - Ubytování Karlovy Vary
Spa Hotel Schlosspark 4*Superior - Karlovy Vary
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Západní ČechyKarlových Varů v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Spa Hotel Schlosspark 4*Superior - Karlovy Vary, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 20. květen až neděle 23. květen, s vlastní dopravou, za 14 dní v ceně 9320,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute, pobytové, lázeňské.
 
Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident - Ubytování Karlovy Vary
Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident, v délce 13 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 20. květen až úterý 1. červen, s vlastní dopravou, za 14 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: Ubytování Karlovy Vary, jarní Last Minute, pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 30600,- Kč.
 
Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident - Ubytování Karlovy Vary
Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident, v délce 12 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 20. květen až pondělí 31. květen, s vlastní dopravou, za 14 dní v ceně 28050,- Kč. Ubytování od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute, pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory.
 
Hotel Krásná Královna - Ubytování Karlovy Vary
Hotel Krásná Královna
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Krásná Královna, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 20. květen až pondělí 24. květen, s vlastní dopravou, za 14 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Ubytování Karlovy Vary, jarní Last Minute, pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 2800,- Kč.
 
Penzion Fan: Rekreační Pobyt 7 Nocí - Ubytování Karlovy Vary
Penzion Fan: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Fan: Rekreační Pobyt 7 Nocí, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 21. květen až neděle 23. květen, s vlastní dopravou, za 15 dní v ceně 1000,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute, pobytové levně.
 
Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident - Ubytování Karlovy Vary
Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident, v délce 11 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 21. květen až pondělí 31. květen, s vlastní dopravou, za 15 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: Ubytování Karlovy Vary, jarní Last Minute, pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 25500,- Kč.
 
Hotel Astoria - Ubytování Karlovy Vary
Hotel Astoria
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Astoria, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 21. květen až neděle 23. květen, s vlastní dopravou, za 15 dní v ceně 2660,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute, pobytové levně.
 
Dvorak Spa & Wellness Hotel - Ubytování Karlovy Vary
Dvorak Spa & Wellness Hotel
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dvorak Spa & Wellness Hotel, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 21. květen až pátek 28. květen, s vlastní dopravou, za 15 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Ubytování Karlovy Vary, jarní Last Minute, pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 14495,- Kč.
 
Spa Resort Sanssouci - Ubytování Karlovy Vary
Spa Resort Sanssouci
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Spa Resort Sanssouci, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 22. květen až sobota 29. květen, s vlastní dopravou, za 16 dní v ceně 13685,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute, pobytové.
 
Penzion Fan: Rekreační Pobyt 7 Nocí - Ubytování Karlovy Vary
Penzion Fan: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Fan: Rekreační Pobyt 7 Nocí, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 22. květen až pondělí 24. květen, s vlastní dopravou, za 16 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Ubytování Karlovy Vary, jarní Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 1000,- Kč.
 

Zobrazeno 51-60 z 1022 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Karlových Varech

Karlovy Vary podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata