Ubytování v Karlových Varech. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021. Luxusní ubytování v Karlových Varech. Dovolená Karlovy Vary pro rodiny s dětmi levně.

Karlovy Vary    >    

Ubytování Karlovy Vary

Vyhledávání ubytování v Karlových Varech

Ubytování Karlovy Vary podle termínu

Chalupa Pod sjezdovkou - Nové Hamry - Ubytování Karlovy Vary
Chalupa Pod sjezdovkou - Nové Hamry
Rekreace v lokalitě Krušné hory, v okresu Karlovy Vary - Nové Hamry. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Pod sjezdovkou - Nové Hamry, je v délce 7 dní, v termínu od 13. března 2021 do 20. března 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento jarní pobyt je v ceně 14000 Kč.
 
Smetana - Vyšehrad - Karlovy Vary - Ubytování Karlovy Vary
Smetana - Vyšehrad - Karlovy Vary
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Smetana - Vyšehrad - Karlovy Vary, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 14. březen až sobota 20. březen, s vlastní dopravou, za 13 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Ubytování Karlovy Vary, jarní Last Minute, pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 11780,- Kč.
 
Hotel Krásná Královna - Ubytování Karlovy Vary
Hotel Krásná Královna
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Krásná Královna, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 14. březen až úterý 16. březen, s vlastní dopravou, za 13 dní v ceně 1140,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute, pobytové, vhodné pro seniory levně.
 
Spa Resort Sanssouci: Energie 4 Noci - Ubytování Karlovy Vary
Spa Resort Sanssouci: Energie 4 Noci
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Spa Resort Sanssouci: Energie 4 Noci, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 15. březen až pondělí 22. březen, s vlastní dopravou, za 14 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Ubytování Karlovy Vary, jarní Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 6880,- Kč.
 
Petr - Ubytování Karlovy Vary
Petr
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Petr, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 15. březen až pátek 19. březen, s vlastní dopravou, za 14 dní v ceně 2668,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute, pobytové levně.
 
Penzion Fan: Rekreační Pobyt 7 Nocí - Ubytování Karlovy Vary
Penzion Fan: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Fan: Rekreační Pobyt 7 Nocí, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 15. březen až středa 17. březen, s vlastní dopravou, za 14 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Ubytování Karlovy Vary, jarní Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 850,- Kč.
 
Parkhotel Richmond - Ubytování Karlovy Vary
Parkhotel Richmond
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parkhotel Richmond, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 16. březen až pátek 19. březen, s vlastní dopravou, za 15 dní v ceně 5550,- Kč. Ubytování od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute, pobytové.
 
Penzion Fan: Rekreační Pobyt 7 Nocí - Ubytování Karlovy Vary
Penzion Fan: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Fan: Rekreační Pobyt 7 Nocí, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 18. březen až sobota 20. březen, s vlastní dopravou, za 17 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Ubytování Karlovy Vary, jarní Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 850,- Kč.
 
Hotel Krásná Královna - Ubytování Karlovy Vary
Hotel Krásná Královna
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Krásná Královna, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 18. březen až úterý 23. březen, s vlastní dopravou, za 17 dní v ceně 2850,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute, pobytové, vhodné pro seniory levně.
 
Wellness Hotel Růže - Ubytování Karlovy Vary
Wellness Hotel Růže
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wellness Hotel Růže, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 20. březen až pátek 26. březen, s vlastní dopravou, za 19 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Ubytování Karlovy Vary, jarní Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 4128,- Kč.
 

Zobrazeno 31-40 z 945 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Karlových Varech

Karlovy Vary podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata