Ubytování v Karlových Varech. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021. Luxusní ubytování v Karlových Varech. Dovolená Karlovy Vary pro rodiny s dětmi levně.

Karlovy Vary    >    

Ubytování Karlovy Vary

Vyhledávání ubytování v Karlových Varech

Ubytování Karlovy Vary podle termínu

Hotel Olympia Spa & Wellness - Ubytování Karlovy Vary
Hotel Olympia Spa & Wellness
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Olympia Spa & Wellness, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až čtvrtek 11. březen, s vlastní dopravou, za 8 dní v ceně 3060,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute, pobytové, lázeňské.
 
Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Art D - Ubytování Karlovy Vary
Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Art D
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Art D, v délce 15 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 10. březen až středa 24. březen, s vlastní dopravou, za 9 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Ubytování Karlovy Vary, jarní Last Minute, pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, v aktuální ceně 17900,- Kč.
 
Spa Hotel Ulrika - Karlovy Vary - Ubytování Karlovy Vary
Spa Hotel Ulrika - Karlovy Vary
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Západní ČechyKarlových Varů v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Spa Hotel Ulrika - Karlovy Vary, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 11. březen až čtvrtek 18. březen, s vlastní dopravou, za 10 dní v ceně 17390,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute, pobytové, lázeňské.
 
Penzion Fan: Rekreační Pobyt 7 Nocí - Ubytování Karlovy Vary
Penzion Fan: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Fan: Rekreační Pobyt 7 Nocí, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 11. březen až sobota 13. březen, s vlastní dopravou, za 10 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Ubytování Karlovy Vary, jarní Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 850,- Kč.
 
Penzion Fan - Ubytování Karlovy Vary
Penzion Fan
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Penzion Fan, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 12. březen až neděle 14. březen, s vlastní dopravou, za 11 dní v ceně 900,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute, pobytové, lázeňské levně.
 
Hotel Olympia Spa & Wellness - Ubytování Karlovy Vary
Hotel Olympia Spa & Wellness
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Karlovy Vary, Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Olympia Spa & Wellness, v délce 9 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 12. březen až sobota 20. březen, s vlastní dopravou, za 11 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Ubytování Karlovy Vary, jarní Last Minute, pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 16120,- Kč.
 
Hotel Krásná Královna - Ubytování Karlovy Vary
Hotel Krásná Královna
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Krásná Královna, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 12. březen až pondělí 15. březen, s vlastní dopravou, za 11 dní v ceně 1710,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute, pobytové, vhodné pro seniory levně.
 
Bohemia Lázně, Sanatorium Kriváň - Karlovy Vary - Ubytování Karlovy Vary
Bohemia Lázně, Sanatorium Kriváň - Karlovy Vary
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Bohemia Lázně, Sanatorium Kriváň - Karlovy Vary, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 13. březen až pátek 19. březen, s vlastní dopravou, za 12 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Ubytování Karlovy Vary, jarní Last Minute, pobytové, lázeňské levně se slevou 11 %, v aktuální ceně 8680,- Kč.
 
Parkhotel Richmond - Ubytování Karlovy Vary
Parkhotel Richmond
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Karlovy Vary, Západní ČechyKarlových Varů v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Parkhotel Richmond, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. březen až pondělí 15. březen, s vlastní dopravou, za 12 dní v ceně 3700,- Kč. Ubytování od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute, pobytové.
 
Chalupa Rezidence Gutwirtovi - Nejdek - Ubytování Karlovy Vary
Chalupa Rezidence Gutwirtovi - Nejdek
Rekreace v lokalitě Krušné hory, v okresu Karlovy Vary - Nejdek. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Rezidence Gutwirtovi - Nejdek, je v délce 7 dní, v termínu od 13. března 2021 do 20. března 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento jarní pobyt je v ceně 28000 Kč.
 

Zobrazeno 21-30 z 945 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Karlových Varech

Karlovy Vary podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata